מדיניות הפרטיות של getlost.co.il

אנו מכירים בחשיבות הפרטיות שלך. מסמך זה מפרט את סוגי המידע הפרטי שאנו מקבלים ואוספים כאשר את/ה משתמש/ת ב getlost.co.il בנוסף לחלק מן הצעדים שאנו נוקטים בכדי להגן על מידע. אנו מקווים כי מסמך זה יעזור לך לקבל החלטה מושכלת בנוגע לשיתוף המידע האישי שלך אתנו.

getlost.co.il שואף לשמר את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של הגינות, הוגנות ויושרה ביחס לכל ההליכים אצלנו. כמו כן, אנו מסורים להגן על הפרטיות של כל הלקוחות, הצרכנים והמשתמשים האינטרנטיים באתר שלנו.

מידע אישי 

getlost.co.il אוסף ממבקרי האתר מידע אישי שניתן לזיהוי רק על בסיס שיתוף רצוני. מידע אישי שנאסף על בסיס רצוני יכול לכלול שם, כתובת דואר, כתובת דואר אלקטרוני, שם חברה ומספר טלפון.    

מידע זה נאסף רק אם הינך מבקש/ת מאתנו מידע, משתתף/ת בתחרות או הגרלה, נרשם/ת לרשימת האימייל שלנו או מבקש/ת שירות אחר או מידע מאתנו. אנו עוברים מבפנים על המידע שנאסף ומשתמשים בו בכדי לשפר את התוכן באתר שלנו, להודיע על עדכונים למבקרים באתר ולהגיב על שאלות.

ברגע שהמידע נבחן על ידינו, אנו משליכים אותו או שומרים אותו בתיקיות שלנו. אם אנו עושים שינוי חומרי כלשהו באוסף המידע האישי שלנו, אנו נודיע לך דרך הודעה באתר. נשתמש במידע אישי שהתקבל על ידי מבקר/ת אך ורק לשימושים פנימיים והוא לא יימכר או יסופק לגורם שלישי.

שימוש בקבצי קוקיז ומשואות אינטרנט

אנו משתמשים בקבצי קוקיז בכדי לעזור להתאים את החוויה האינטרנטית שלך. קוקיז הם אמצעי זיהוי שמועברים לכונן הקשיח של המחשב דרך דפדפן האינטרנט, בכדי לאפשר למערכת שלנו לזהות את הדפדפן שלך.

המטרה של קוקי היא לומר לשרת אינטרנט שנכנסת לאתר בפעם הראשונה, או שחזרת לעמוד מסוים. אם את/ה הופך/ת את אחד העמודים של האתר לאישי, או נרשם/ת לאחד מהשירותים של האתר, קוקי מאפשר ל getlost.co.il להיזכר במידע האישי שלך בביקורים עתידיים.

יש לך את האפשרות לקבל או לסרב לקוקיז על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך; עם זאת, אם את/ה בוחר/ת לסרב לקוקיז, ייתכן ולא תוכל/י לחוות את המאפיינים האינטראקטיביים של האתר במלואם.

משואה אינטרנטית היא קובץ תמונה שקוף שמשתמשים בו בכדי להשגיח אחר המסע שלך באתר יחיד או במקבץ של אתרים. משואות נקראות גם באגים אינטרנטיים. אתרים שמשתמשים בשירותים מצד שלישי בכדי להשגיח על תנועה אינטרנטית, בדרך כלל משתמשים בהם. ניתן להשתמש במשואות אינטרנטיות ביחד עם הקוקיז בכדי להבין כיצד מבקרים מתקשרים עם הדפים והתוכן שבדפי האתר.

בזמן שאת/ה משוטט/ת באתר זה, ניתוח הנתונים של גוגל וקוקיז שיווקי ימוקמו במחשב שלך בכדי לאסוף מידע דמוגרפי וענייני, אך אנו לא קושרים את הקוקיז עם אף מידע אישי שסיפקת לנו. אם אינך רוצה שהנתונים שלך ייאספו דרך ניתוח הנתונים של גוגל, תוכל/י להשתמש בכלי זה להוציא עצמך :  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

אנו משתמשים בחברות פרסום צד-שלישי בכדי לפרסם מודעות באתר שלנו. חברות אלו משתמשות בקוקיז ומשואות אינטרנט בפרסומות שלהן בכדי לאמת כמה פעמים ראית פרסומת. שום מידע אישי מזהה שנתת לנו יועבר אליהם בשימוש קוקיז או משואה אינטרנטית, כך שהם לא יכולים לזהות אותך באופן אישי דרך המידע שבאתר שלנו.

ייתכן שפרסומות צד-שלישי מסוימות מסופקות על ידי חברת גוגל, המשתמשת בקוקי של DoubleClick בכדי לפרסם מודעות. הקוקי הזאת מאפשרת לגוגל להציג מודעות למשתמשים על בסיס הביקורים שלהם באתרים אחרים באינטרנט. תוכל/י להוציא עצמך מהשימוש של DoubleClick על ידי ביקור במדיניות הפרטיות של מודעות גוגל ותוכן אינטרנטי: Google ad and content network privacy policy.

ניתן להגדיר בדפדפנים אם לקבל או לדחות קוקיז באופן אוטומטי, או להרתיע כאשר עולה בקשה לאשר קוקיז. ניתן להשתמש בתוכנה פרטית בכדי לעקוף משואות אינטרנט. באם תבחר/י לנקוט באחת מפעולות אלו, לא אמורה להיגרם בעיה בשימוש באתר שלנו.

החוק להגנת הפרטיות האינטרנטית של ילדים

אתר זה מכוון למבוגרים; אינו מיועד לילדים מתחת לגיל 13. אנו מפעילים את האתר שלנו בהתאם לחוק להגנת הפרטיות האינטרנטית של ילדים, ואנו לא נאסוף או נשתמש ביודעין במידע פרטי מאף אדם מתחת לגיל 13.

מידע לא אישי

במקרים מסוימים, ייתכן ונאסוף עליך מידע שאינו אישי. אנו משתמשים במידע זה, שלא מזהה משתמשים אינדיבידואלים, בכדי לנתח מגמות, לפקח על האתר, לעקוב אחר תנועות המשתמשים באתר ולאסוף מידע דמוגרפי אודות מאגר המשתמשים שלנו ככולו. המידע שנאסף משומש אך ורק לבחינה פנימית ואינו משותף עם ארגונים אחרים למטרות מסחריות.

שחרור של מידע

אם getlost.co.il נמכר, המידע שקיבלנו ממך דרך השיתוף הרצוני שלך באתר יכול לעבור לבעלים החדשים כחלק ממכירתו, בכדי שהשירות שסופק לך ימשיך. במקרה זה, תקבל/י התראה דרך האתר שלנו על השינוי בשליטה ובפרקטיקות, ואנו נעשה מאמצים סבירים בכדי לוודא שהרוכש מכבד כל בקשה שלך להוציא את המידע שלך מאיתנו.

כיצד תוכל/י לתקן או להסיר מידע

אנו מספקים את מדיניות הפרטיות הזאת כהצהרה בפניך על המחויבות שלנו להגן על המידע האישי שלך. אם שלחת מידע אישי דרך האתר שלנו והינך מעוניין/ת למחוק אותו מהרשומות שלנו, או שתרצי/ה לעדכן או לתקן את המידע, אנא השתמש/י בעמוד צור קשר.

עדכונים ותאריך תקף

getlost.co.il שומר לעצמו את הזכות לעשות שינויים במדיניות זו. אם נעשה באתר שינוי חומרי בפרקטיקות הקשורות לפרטיות, אנו נציין באתר כי הפרקטיקות הקשורות לפרטיות השתנו ונספק קישור למדיניות הפרטיות המעודכנת. אנו מעודדים אותך לבדוק באופן תקופתי מדיניות זאת כך שתדע/י איזה מידע אנו אוספים וכיצד אנו משתמשים בו.

אחריות מקצועית

האתר מספק מידע והמלצות הנשענות על ניסיון בעליו אך בשום מקרה ואופן אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. האחריות על יציאה לטיול או מסלול המוצג באתר getlost.co.il ותוצאותיו הן על אחריות המשתמש בלבד וזה לא יוכל לבוא בטענות לבעל אתר getlost.co.il בכל נושא המופיע כהמלצה באתר.

הסכמה לתנאים

אם אינך מסכים/ה למדיניות הפרטיות של getlost.co.il כפי שצוינה כאן באתר זה, אנא אל תשתמש/י באתר זה או באף שירות שמוצע באתר.

השימוש שלך באתר זה מצביע על כך שאת/ה מקבל/ת את מדיניות פרטיות זאת.