You are currently viewing ציוד Get lost – קחו רק מה שצריך

ציוד Get lost – קחו רק מה שצריך

רשימת ציוד חובה

אחרי שנים של שוטטות בשטח ואלפי ק"מ של ניסוי וטעיה, ריכזתי את רשימת הציוד שחשוב שיהיה אתכם בטיולי ה – Get lost שלכם. קחו רק מה שצריך, וזה מה שצריך…

וידוי קל. אני לא אוהב ציוד, הנה אמרתי את זה. אני לא אוהב ציוד כי ציוד זה משהו שצריך לשאת.

אני אוהב לנוע קל ובעיקר אוהב להיות שקוע בחוויית השוטטות ולא ב 'מה לקחתי או מה לא'?

שיטוט Get lost קלאסי אמור להיות קודם כל Fun בין אם הוא קצר או ארוך, ולמה שנישא איתנו ועלינו יש השפעה עצומה על ההנאה.

כמובן שכל אחת ואחד עם ה'אני מאמין' שלו. כמשוטטים תצטרכו למצוא את האיזון בין הדברים שהם Must כמו מים כמובן ובין ערכת קפה שהיא לא "מצילת חיים" אך היא לחלוטין "מצילת רגעים" שזה כל העניין לשמו יצאנו לשוטט. האם לסחוב אותה אתכם או לא…? תבדקו מה נכון לכם.

התיק בתמונה תמיד זרוק אצלי ברכב מאחור. בשיטוטים ארוכים למשל, הוא עבורי כמו "וילסון" כדור העף עמו ניהל טום הנקס שיחות נפש על אי בודד בסרט 'להתחיל מחדש'. למזלי בהשוואה לטום הנקס הוא שהתיק שלי מכיל ציוד הכרחי.

5 הדברים החשובים ביותר לקחת

ישנם 5 דברים שהם בגדר חובה לצאת עמם לשוטטות בשטח. הקו המנחה הוא שכל מה שתוסיפו מעבר לכך, יפגע בחוויית השוטטות.

5 הדברים שאתם נדרשים לקחת הם:

  1. את עצמכם – קולטים את הפשטות? נשארו רק עוד 4 דברים לארוז*
  2. תיק קטן קל משקל המכיל שקית / שלוקר מים.
  3. משחה למניעת שפשפותשווה ערך למים מבחינתי.
  4. מטען נייד לטלפון + כבל כמובן. מניסיון, מטען נייד ללא כבל זה לא זה.
  5. סכין קטן מתקפל למגוון שימושים.
  6. ישנו פריט מס' 6 ובאמת שניסיתי גם לצלם איתו וגם להניח אותו לצד שאר האביזרים בתמונה בו זמנית. לא הצלחתי. אם עדיין לא הבנתם על איזה פריט מדובר קראו השורה שנית.

מיד כמובן ארחיב על כל אחד מה – 5 כדי שתבינו מדוע הבחירה הזו היא לדעתי הנוסחה המנצחת.

אם תחשבו על זה רגע. זה ממש כלום במושגים של ציוד לנשיאה על הגב. מתוך נסיוני הרב ואין ספור שעות השטח בתוואים השונים, אני מוצא שזה התמהיל הנכון והמדויק.

ציוד זה עניין ממכר לחלק לא מבוטל מהאנשים וזה ממש בסדר. מצד שני אני מזכיר שאנחנו יוצאים החוצה כדי להתמקד בחוויה ואם החויה הופכת לעול (משקל), בעיניי זה פספוס.

התיק שסוחב אותי כבר שנים על גבו הוא של חברת שורש המעולה. תיק שרכב עליי אלפי ק"מ כאשר רכבתי על אופני שטח. היו זמנים…

משחה נגד שפשפות – לצאת לשוטט ובאמצע הדרך לגלות ש… זה לא זה באזורים מסוימים בגוף, זהה כמעט כמו לדפוק את הזרת של הרגל ברגל שולחן בסלון. בשנייה אחת הכל נעצר וחבל. המשחה Redskin של חברת מורז המעולה צמודה אליי זו השנה ה – 13 ברציפות. חובה!!!

מטען לטלפון הנייד הוא בראש ובראשונה פריט מרגיע. אמנם בפעם היחידה בה הייתי זקוק למטען הנייד בשטח, לא היה ברשותי כבל לטעינה כי המוח היה שקוע בשטח ולא בלזכור להכניס אותו לתיק ביציאה מהרכב. אבל הי, השקט גבר כשלא היו ברשותי אמצעי תקשורת.

אגב תוכלו לרכוש מטען שכזה ועוד מגוון מוצרים לשיטוט בהנחה של 20% באמצעות שימוש בקוד קופון get20 ע"י לחיצה על הקישור הבא>>>

סכין קטן – לגלף ענפים, לחתוך את האוויר, לדקור בובת וודו, להתגלח, להכין סלט חובזה? לא יודע אבל סכין היא בהחלט הכרח. קטנה, מתקפלת ומשכנעת.

מילה לגבי מזון

יש עמי ברכב קבוע קופסת תמרים. תמרי מג'הול. עבורי הם מענה מושלם כבר שנים ארוכות בכל פעילות חוץ שאני לוקח בה חלק. גם במסעות ארוכים אני ניזון מהם. מאחר והקונספט כאן הוא טיולי Get lost – קצרים ומהירים יחסית, אין צורך לעמוד ולהכין סנדביצ'ים.

תמרים מחזיקות שבועות ארוכים אותנו ואת עצמן במצב אכיל, קיץ וחורף.

מה לא לעשות?

אל תקחו בתיק בננה למשל. למה? פעם אחת תשכחו אותה בתיק ולא יתנו לכם להיכנס הביתה יותר לעולם ותזהו שאט אט גם נעלמים לכם החברים.

תהנו

בהצלחה

כתיבת תגובה